Скільки заробив Олександр Усик за перемогу над Даніелем Дюбуа

Вночі в Лондоні, на стадіоні «Вемблі» пройшов боксерський «бій століття». Олександр Усик вдруге переміг Даніеля Дюбуа (Велика Британія). Таким чином він вже втретє став абсолютним чемпіоном світу, зібравши пояси за версіями WBA, WBO, WBC і IBF.
В перших чотирьох раундах Олександр мав певну перевагу, а п’ятий виявився вирішальним. Комбінаційні атаки Усика призвели до двох нокдаунів і технічного нокауту. Весь бій тривав 15 хвилин і п’ять раундів замість 12! Це вже 24 перемога Усика на профі-ринзі, стовідсотковий результат!
Дюбуа не вдалося виконати свою ганебну обіцянку – подужати українця і присвятити перемогу росії.
Цікаво, що наступним суперником українця може стати двічі битий ним Тайсон Ф’юрі (Велика Британія). Він вже викликав Олександра на бій. Сам Усик в інтерв’ю після бою назвав своїх наступних потенційних опонентів – окрім Тайсона Ф’юрі, це Ентоні Джошуа і Дерек Чісора.
Призові боксерів
За інсайдерською інформацією, загальний призовий фонд поєдинку сягнув фантастичної суми у понад 200 млн доларів, з яких Усик отримає 65% від загального фонду – 132,28 млн (понад 5,5 млрд гривень). Його суперник заробив 35% – близько 71,22 млн доларів.
До речі, раніше найвищим гонораром для Усика були 114 млн доларів. Їх він заробив за реванш проти Тайсона Ф’юрі. А попередній рекорд Дюбуа становив близько 13 млн доларів (за бій проти Ентоні Джошуа).

Нестандартна думка
Після перемоги Усик отримав багато привітань у соцмережах. Серед них – і від президента Володимира Зеленський.
-Дякую, що кожен бій з Україною в серці. Вітаю з перемогою – тебе, країну, всіх, хто вболівав, – написав Зеленський.
Хоча не всі українці так щиро раділи черговій звитязі Усика. Адже під час війни світогляд деяких людей змінився. Ось, приміром, як висловився в соцмережі Геннадій Чумаков (Вінниця).

-Вибачте, друзі, висловлю свою непопулярну думку. Колись і я радів перемогам наших боксерів. Зараз багато чого у мені змінилось. Ну побив наш козак не нашого. І що? Чи була загроза життю, чи здоров’ю з будь-чиєї сторони, до їх бою? Чи потрібно було бити один одного? Яка була в цьому непереборна необхідність? Що саме вони хотіли цим довести? Що хтось сильніший? І знов-таки – і що?
Їх би силу та в мирне русло. Хай би щось збудували, чи навчили інших, як бути здоровими та сильними, щоб зробити щось корисне для людей, щоб покращити життя людства.
А якби ніхто нікого не хотів побити, то і війн не було б на Землі. Ми ж маємо безперервні війни, де не просто б’ються, де вбивають. І почалось це з часів Каїна та Авеля…
P.S. Що ви думаєте із цього приводу, пишіть у коментарях
Відеоогляд бою.
Михайло ШАФІР, «СічНьюз»