Подільський зоопарк давно став місцем улюбленого сімейного відпочинку для вінничан та цікавою локацією для гостей міста. Адже тут дійсно приємно та цікаво перебувати, а упродовж років функціонування заклад постійно змінюється та розвивається.
Розкажемо, що нового в зоопарку на початку сезону. До речі, з першого квітня він працює на годину довше, тому можна гуляти та дивитися на тварин досхочу.
Екзотичні зебри з Молдови
Зоопарк збагачується новими видами тварин. Наприклад, нещодавно колекція поповнилась екзотичними зебрами Чапмана. Тваринки потрапили з Молдови за обміном. До цього звірі мешкали у Кишинівському зоопарку, до якого поїдуть наші гімалайські ведмежата та папуги-монахи.
Дуже важливо, коли у тварин з’являються опікуни. Вони допомагають дбати про своїх підопічних. Нещодавно до опікунської спільноти Подільського зоопарку долучилася мережа розважальних центрів для дітей. Вони взяли під опіку зелених мавп. Директор Подільського зоопарку Євгеній Ткачик висловив сподівання «СічНьюз», що і новоприбулих зебр невдовзі також візьмуть під опіку.
Підтримують військових
А ще керівник зоопарку поділився можливими змінами у новому сезоні:
Зоопарк підтримує процес реабілітації військових. Для комфортних прогулянок людей з обмеженими фізичними можливостями заклад придбав крісла колісні. Також до нас звертаються військові з проханням облаштувати невеличкий контактний зоодворик. Адже спілкування з тваринами позитивно впливає на процес відновлення, реабілітації. Це має бути відповідно облаштоване місце. Поки це лише хороша ідея. Обговорюємо її, шукаємо джерело фінансування для реалізації, – зазначив Ткачик.
У контактному зоопарку будуть знаходитися лагідні тварини, яких не страшно погладити, бо вони не зможуть покусати відвідувачів. Це кролики, барани та інші мешканці. Їх у Подільському зоопарку чимало.
Весняний бебі-бум
І щовесни тварин стає ще більше! Зараз у звірів справжній бебі-бум, адже самиці народжують малят.
Нещодавно адміністрація повідомляла про поповнення у родині лам. Дитинча через півтори години після народження підвелося на ніжки і зробило свої перші кроки. У родині чотирирогих баранів народилося двійко малят. А в лютому у родині гуцульських коней народилось незвичайне лоша. Тулуб, ноги та шия малюка білосніжно білі, а голова – чорна.
І це лише початок. Весна у розпалі, деякі тварини ще адаптовуються до нових температур, виходять із зимівників. Наприклад, сурикати.