skip to Main Content
З питань реклами на сайті або співпраці звертайтесь:
Прайс Вакансії

Без комендантської та з дельфінами: як цікаво відсвяткувати новорічну ніч

Наближається третій Новий рік в умовах війни. І, попри складні обставини, українці знаходять способи не тільки виживати, а й святкувати. Якщо спочатку війна накладала табу на веселощі, а суспільство боялося навіть натяку на радість, то сьогодні психологи та громадськість наголошують: відпочинок – це не примха, а необхідність для підтримки психічного здоров’я.

Ця тенденція відображається і в туристичній індустрії. Від святкової атмосфери Львова до унікальних програм в Одесі – пропозиції адаптуються до умов війни. Сайт “СічНьюз” зібрав для вас цікаві варіанти відпочинку та святкування Нового року в Україні.

Новорічний Львів

Львів завжди був осередком української культури, особливо під час зимових свят. В цей період центральна площа перетворюється на колиску українських традицій. Де можна буде відвідати чарівний різдвяний ярмарок, скуштувати традиційну кухню, як от пампухи та вареники або ж галицькі страви. А у більшості готелів власники пропонують святкову, театральну програму. Там ви зможете відчути себе справжнім галицьким паном або вибагливою та шляхетною панянкою.

Така Новорічна ніч у Львові обійдеться українцям в 25-35 тисяч гривень в залежності від вибору готелю та розмаху святкування.

Закарпаття – без комендантської години

Закарпаття приваблює своїх туристів відсутністю комендантської години та відносно спокійною ситуацією. Втім, там не планують гучних святкувань з розмахом. Втім, українці скаржаться на “кусючі” ціни.

Орендували будинок на дві ночі, три дні, бо здавати на меншу кількість днів господар не погоджувався. Вартість – 25 тисяч за 6 осіб. В цю суму входить тільки оренда будинку та чану на дровах. Проте не передбачено ані ресторану, ані харчування, ані програми. Відверто кажучи, дорогувато. Зазвичай вартість такого будиночка удвічі менша, ми це розуміємо. Але іншого нічого не знайшли, враховуючи той факт, що хотіли щось неподалік від дому, аби й не натрапити на ТЦК…”, – розповідають люди.

Загалом, ціни на новорічні свята завищені в багатьох карпатських “зелених” садибах та міні-готелях, адже власники намагаються бодай хоч трохи скористатись можливістю заробити.

Натомість, гості із міст-мільйонників мають іншу думку про Закарпаття. Пані Оксана з Києва розповіла, що їй дешевше придбати квитки на потяг зі столиці до Ужгорода й назад, оплатити святкування новорічної ночі в місцевому ресторані та ніч в готелі, ніж відсвяткувати в закладах Києва. До того ж, поїздка на Закарпаття буде ще й цікавішою та безпечнішою.

У новорічну ніч в частині ресторанів Закарпаття організовують святкування, але більшість з них – тільки за запитом туристичних груп. Частина місцевих закладів через війну скасували будь-які вечірки, але частина все ж готує програми.

Одеса – від купання з дельфінами до вечірки в стилі “Бріджертонів”

Попри регулярні обстріли, Одеса не планує відмовлятися від новорічних святкувань і пропонує своїм гостям різні варіанти від бюджетних до розкішних. Вартість новорічної ночі в місті залежить від розташування і класу закладу, номеру та дати заїзду. Так, у деяких готелях, щоб забронювати номер, потрібно заплатити від 600-700 гривень за ніч. Але чим ближче до 31 грудня, тим менше шансів знайти варіант до вподоби. При цьому деякі заклади, не зважаючи на війну, запрошують одеситів та гостей міста відсвяткувати Новий рік “з розмахом”. Обіцяють розкішне меню зі страв від шеф-кухарів, шампанське, вікторини, конкурси, розважальні програми, цінні призи, “містичні ритуали”, музику, танці, акторів, ведучих тощо.

У відомому Одеському дельфінарії відвідувачам пропонують розважальну програму зі співачкою “Солохою”, шоу та купальну програму з дельфінами. Також організатори пропонують відвідати SPA-салон, а ранок першого січня зустріти у підігрітому басейні просто неба.

Вартість такого пакета складає шість тисяч гривень для дорослого, дітям до п’яти років – безкоштовно.

Звісно, можна знайти більш бюджетний та скромніший варіант. Туристичні агенції пропонують зібрати групу, де відпочиваючі зможуть відвідати Ялинку на Деребасівській, Приморський бульвар, Потьомкінські сходи та прогулятися узбережжям Чорного моря.

Також деякі готелі пропонують туристам та відвідувачам провести “Новорічний бал Бріджертонів”. Гостям пропонують одягнутися в традиційні наряди героїв з серіалу від Netflix. Там їх будуть зустрічати квартет та відомі українські гурти. Діткам пропонують аніматорів. Ціна такого святкування обійдеться українцям в 15-17 тисяч гривень з людини.

Незмінна класика

Зрештою більшість обирають святкування в родинному колі, без надмірного пафосу та шалених витрат. Дотримуючись старих, добрих традицій, які передаються із покоління в покоління.

Кожен зустріне прийдешнє свято по різному, але всі об’єднані одним бажанням – мир та повернення наших Захисників додому.

Яна ТИХОЛАЗ, “СічНьюз”

Читайте також

Старими традиціями та сучасними розвагами зустрічає «Хутір Мотанки» на Вінниччині

Як українська хустка рятувала життя, розповіли на святі вінничани

Поділитися
5 2 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top