Із ким прощається громада, повідомляють на плакатах у центрі Львова

Чи потрібен внутрішній туризм під час війни? Безумовно, так. Особливо якщо це стосується дівчат і жінок із дітьми. Адже малеча – майбутнє України, і має більше знати про рідну країну.
Один із найпопулярніших туристичних напрямків – старовинний Львів. Зазвичай гості міста спочатку вирушають до центру – площі Ринок і старовинної ратуші. Там багато музеїв, пам’яток архітектури і усіляких родзинок. Із нового – тепер у центрі практично щодня вивішують плакати-оголошення що того, із ким із Героїв сьогодні прощається громада.

Далі варто пройти до красивої будівлі Львівської національної опери. Поруч із ним всім охочим роблять миттєве фото, яке роздруковують на першій сторінці саморобної газети. Тарифу за цю послугу немає: клієнт сам обирає, скільки сплатити.
Від театру починається довгенька пішохідна вулиця, на якій можна зустріти шахістів, музикантів та інших митців.

По дорозі зустрічається пам’ятник Тарасу Шевченку. Біля нього днями встановили портрет одеського активіста Дем’яна Ганула, якого 14 березня вбили пострілом в голову. Це вчергове спростовує міф російської пропаганди, що “існують різні України”.
Неподалік – величезний океанаріум. Триповерховий! Спостерігання за океанськими рибами – гарна розвага не тільки для дітей.

Взагалі у Львові багато цікавинок, які зустрічаються практично на кожному кроці. Варто, приміром, піднятися на гору під назвою “Високий замок” або завітати до музею-аптеки. Туристам оглянути все за 1-2 дні практично неможливо. Тому варто завітати до міста Лева на більш тривалий період.

Михайло ШАФІР, “СічНьюз”,
фото автора
Читайте також
«Прощавай, руській мір» – такий напис зустрічає гостей Тульчина
Туристи знайшли у Карпатах мольфара і дізналися, як лікуватися травами
В Козятині туристам пропонують оглянути незвичні «рублі»
«Одного разу під Полтавою» – що можна подивитися за один день